Dobrodošli u našu internetsku trgovinu!

Alternator-0120488291

Kratki opis:

120469001, 120469019, 120469039, 120469101, 120469103, 120469509, 120469686, 120469982, 120488256, 120488277, 120488278, 120488282, 120488291, 120489231, 120489282, 120489316, 98603351098, 986034240, 9848 3440, 3741, 3744, 4103, 4389, 6033GB3010, 6033GB3023, 6033GB3047, 6033GB3055, 6033GB3083, 3255439, 3283780, 894300, 986041090, 986047870, 1244492, 1267235, 1274480, 1350515, 1357591, 29782 V836659786, 943357261, F063075, 1177464, 11209422, AAN3112, AELD077, 10018258, LRA00973, LRA02504, LRA2504, LRA973, LRB00138, LRB138, 72735586, MG587, 51261017214, 51261017215, 51542402, 715424002, 71542402, 71548102, 81543102, 91540602, 91540620, 91540702, 91541502, 91549902, 9154990280, 95407002, 101542002, 101548202, 101548902, 10154890280, 101549202, 10154920280, 10548902, 3661502350, A0091549902, A009154990280, A0101548902, A010154890280, A0101549202, A010154920280, A010548902, 2871C201, 2.940.780, 43 6589, 510372, 9AR3927G, 20402404


Detalji proizvoda

OEM kod

Primjenjiva vozila

usluga

Oznake proizvoda

0120488291 Amperaža (A) 100
Rotacija CW
Tip remenice Nije opremljeno
Tip remenice Fiksno
Remenica remenice 2
Plug Code 243

  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • BOSCH 120469001
    BOSCH 120469019
    BOSCH 120469039
    BOSCH 120469101
    BOSCH 120469103
    BOSCH 120469509
    BOSCH 120469686
    BOSCH 120469982
    BOSCH 120488256
    BOSCH 120488277
    BOSCH 120488278
    BOSCH 120488282
    BOSCH 120488291
    BOSCH 120489231
    BOSCH 120489282
    BOSCH 120489316
    BOSCH 986033510
    BOSCH 986034270
    BOSCH 986034400
    BOSCH 986037410
    BOSCH 986037440
    BOSCH 986041030
    BOSCH 986043890
    BOSCH 3351
    BOSCH 3427
    BOSCH 3440
    BOSCH 3741
    BOSCH 3744
    BOSCH 4103
    BOSCH 4389
    BOSCH 6033GB3010
    BOSCH 6033GB3023
    BOSCH 6033GB3047
    BOSCH 6033GB3055
    BOSCH 6033GB3083
    CUMMINS 3255439
    CUMMINS 3283780
    DAF 894300
    DAF 986041090
    DAF 986047870
    DAF 1244492
    DAF 1267235
    DAF 1274480
    DAF 1350515
    DAF 1357591
    DAF 297297
    DAF 393746
    DAF 613097
    DAF 894300
    FENDT 1800111482
    FENDT V836659786
    FIAT / MARELLI 943357261
    JOHN DEERE F063075
    KHD 1177464
    LETRIKA (ISKRA) 11209422
    LETRIKA (ISKRA) AAN3112
    LEYLAND AELD077
    LIEBHERR 10018258
    LUCAS LRA00973
    LUCAS LRA02504
    LUCAS LRA2504
    LUCAS LRA973
    LUCAS LRB00138
    LUCAS LRB138
    MAHLE 72735586
    MAHLE MG587
    MAN 51261017214
    MAN 51261017215
    MERCEDES-BENZ 51542402
    MERCEDES-BENZ 715424002
    MERCEDES-BENZ 71542402
    MERCEDES-BENZ 71548102
    MERCEDES-BENZ 81543102
    MERCEDES-BENZ 91540602
    MERCEDES-BENZ 91540620
    MERCEDES-BENZ 91540702
    MERCEDES-BENZ 91541502
    MERCEDES-BENZ 91549902
    MERCEDES-BENZ 9154990280
    MERCEDES-BENZ 95407002
    MERCEDES-BENZ 101542002
    MERCEDES-BENZ 101548202
    MERCEDES-BENZ 101548902
    MERCEDES-BENZ 10154890280
    MERCEDES-BENZ 101549202
    MERCEDES-BENZ 10154920280
    MERCEDES-BENZ 10548902
    MERCEDES-BENZ 3661502350
    MERCEDES-BENZ A0091549902
    MERCEDES-BENZ A009154990280
    MERCEDES-BENZ A0101548902
    MERCEDES-BENZ A010154890280
    MERCEDES-BENZ A0101549202
    MERCEDES-BENZ A010154920280
    MERCEDES-BENZ A010548902
    PERKINI 2871C201
    VALEO 2940780
    VALEO 436589
    VALEO 510372
    VALEO 9AR3927G
    VOLVO 20402404
    Make Model Tip Godina Info
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946 kubika, 313ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946 kubika, 313ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 AK 2003 - 11946 kubika, 320ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 K 2003 - 11946 kubika, 320ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 AK 1997 - 2002 11946cc, 354ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 K 1997 - 2002 11946cc, 354ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1835 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 A 2002 - 11946 kubika, 360ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 AK 2003 - 11946 kubika, 360ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 K 2003 - 11946 kubika, 360ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1836 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 AK 1997 - 2002 11946 kubika, 394ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 K 1997 - 2002 11946 kubika, 394ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1840 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 K 2003 - 11946 kubika, 408ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 LS -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 AK 1997 - 2002 11946 kubika, 428ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1843 K 1997 - 2002 11946 kubika, 428ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 2635 B 2005 - 11967cc, 354ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 B 2011 - 6374cc, 279ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374cc, 279ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 3228 C 2002 - 2004 6374cc, 279ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 2004 - 11967cc, 354ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 3335 B 2004. - 2005. godine 11967cc, 354ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 B 2004. - 2005. godine 11967cc, 401ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 3340 K -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 2004 - 11967cc, 428ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 3343 B 2004 - 11967cc, 428ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 B 2005 - 11967cc, 354ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 4135 K 2009 - 11967cc, 354ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 4140 K 2009 - 11967cc, 401ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 4143 K 2009 - 11967cc, 428ks
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252ks
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279ks
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231ks
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 11967cc, 252ks
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 279ks
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374cc, 245ks
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1999 - 6374cc, 279ks
    MERCEDES-BENZ CITO 130 kW 1999 - 4249cc, 177ks
    ERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 4801 kubika, 218ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 6374cc, 231ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2012 - 4801 kubika, 218ks
    MERCEDES-BENZ VARIO 613 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 615 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 810 DT (670.398) 1996 - 4250cc, 4cil, 102ks
    MERCEDES-BENZ VARIO 813 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 813 DA -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 814 DT (670.398) 1996 - 4250cc, 4cil, 136ks
    MERCEDES-BENZ VARIO 815 D -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 815 DA -  
    MERCEDES-BENZ VARIO 816 DT (670.398) 1996 - 4250cc, 4cil, 152ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675cc, 125ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 150ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 177ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 150ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 177ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 4249cc, 177ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 6374cc, 231ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 150ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 177ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4801 kubika, 218ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 500 -  
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 4801 kubika, 218ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2002 - 6374cc, 231ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 5000 2012 - 4801 kubika, 218ks
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928cc, 435ks
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-16 RHD 1999 - 15928cc, 476KS
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 11967cc, 354ks
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435ks
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476KS
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435ks
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476KS
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L 1988 - 5675cc, 125ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 150ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 300 2000 - 4249cc, 177ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 150ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 3000 2002 - 4249cc, 177ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 4249cc, 177ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 400 2000 - 6374cc, 231ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 150ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4249cc, 177ks
    MERCEDES-BENZ UNIMOG U 4000 2002 - 4801 kubika, 218ks
    MERCEDES-BENZ ZETROS 1833 A 2008 - 7201cc, 326ks
    MERCEDES-BENZ ZETROS 2733 A 2008 - 7201cc, 326ks

    Nitel qulaity warrty:

    Svi naši proizvodi pružaju jednogodišnju garanciju. Ako postoji bilo kakav problem sa kvalitetom samog proizvoda od datuma kupovine, nakon potvrde od strane našeg odjela za inspekciju kvaliteta, besplatno ćemo pružiti potpuno nove proizvode.

     Korporativni cilj Nitela:

    Zadovoljstvo kupaca je naš cilj i iskreno se nadamo uspostavljanju dugoročnih stabilnih odnosa suradnje s kupcima radi zajedničkog razvoja tržišta. Zajedno gradimo briljantno sutra! Naša kompanija smatra „razumnim cijenama, efikasnim vremenom proizvodnje i dobrom uslugom nakon prodaje“. Nadamo se da ćemo surađivati ​​s više kupaca radi međusobnog razvoja i koristi. Pozdravljamo potencijalne kupce da nas kontaktiraju.
    Većina problema između dobavljača i klijenata nastaje zbog loše komunikacije. Kulturološki gledano, dobavljači ne žele da preispituju stvari koje ne razumiju. Razbijamo te prepreke kako bismo osigurali da ono što želite dobijete na nivou koji očekujete, kada to želite. Naš kriterij je brže vrijeme isporuke i željenog proizvoda. 

     

    Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je