Dobrodošli u našu internetsku trgovinu!

Alternator-0124655012

Kratki opis:

124555036, 124655012, 124655019, 124655500, 986049350, 4935, LRA03285, LRA03413, LRA3285, LRA3413, 5010589551, 7420466317, 5010589551, 7420466317, 7420862899, 20466317, 208492362, 208492362, 208492362, 208492362,


Detalji proizvoda

OEM kod

Primjenjiva vozila

Oznake proizvoda

0124655012 Napon (V) 24
Amperaža (A) 110
Rotacija CW
Tip remenice Fiksno
Remenica remenice 8
Promjer remenice (mm) 73
B + terminal (30) M8
Plug Code 167

  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • BOSCH 124555036
    BOSCH 124655012
    BOSCH 124655019
    BOSCH 124655500
    BOSCH 986049350
    BOSCH 4935
    LUCAS LRA03285
    LUCAS LRA03413
    LUCAS LRA3285
    LUCAS LRA3413
    RENAULT 5010589551
    RENAULT 7420466317
    RVI (RENAULT VOZILA IND.) 5010589551
    RVI (RENAULT VOZILA IND.) 7420466317
    RVI (RENAULT VOZILA IND.) 7420862899
    VOLVO 20466317
    VOLVO 20849352
    VOLVO 20850236
    VOLVO 21429782
    Make Model Tip Godina Info
    RENAULT TRUCKS KERAX 460.32 2006 - 12800 kubika, 461ks
    RENAULT TRUCKS KERAX 500.32 2006 - 12800 kubika, 500 konjskih snaga
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 440,19 2009 - 12800 kubika, 440ks
    RENAULT TRUCKS MAGNUM DXi 13 460,18 T 2006 - 12800 kubika, 461ks
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100 cm3, 340ks
    VOLVO 8700 8700 1999 - 12100cc, 380ks
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 cm3, 340ks
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100cc, 380ks
    VOLVO 9700 9700 2001 - 12100 cm3, 420ks
    VOLVO 9700 9700 2007 - 12100cc, 460ks
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 kubika, 420ks
    VOLVO 9700 9700 2009 - 12800 kubika, 460ks
    VOLVO FM FM 500 2005 - 12800 kubika, 500 konjskih snaga
    VOLVO FM FM 500 2012 - 12800 kubika, 500 konjskih snaga
    VOLVO FMX 380 2010 - 12800 kubika, 380ks
    VOLVO FMX 420 2010 - 12800 kubika, 420ks
    VOLVO FMX 460 2010 - 12800 kubika, 460ks
    VOLVO FMX 500 2010 - 12800 kubika, 500 konjskih snaga
    Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je