Dobrodošli u našu internetsku trgovinu!

Mitsubishi-M009T80472 Pokretački motori

Kratki opis:

 0051516401 0061511501 0061516901 0986022980 101463 19011501 20437436BN 20437436OE 28.1463M 30111N 30111N-DR 45-4088 551.523.123 6035634,0 88212783 8822980 A0051516401 A0061511501 A0061516901 CST35634AS CST35634GS IS9144 LRS02416 M009T80472 M009T80473 M009T83671 M009T84771 M9T80472 M9T80473 M9T83671 M9T84771 RNLM9T80472 S5049 STR71172 UD14936S UD15042S MS 558 101463B 101463P 11022980 6.035.634,1 STRL784 MAV126760 CGB-1708-24 113851 CS1463 LRS2416 A0071514601 0071514601


Detalji proizvoda

OEM KOD

Primjenjiva vozila

Usluga

Pakovanje

Oznake proizvoda

M009T80472 Napon [V] 24
Snaga [kW] 7
Rotacija CW
Veličina A [mm] 92
Veličina B [mm] 47
Br. / Zubi [kom. ] 12
Br. / Zubi (uklapa se u) [kom. ] 12
No./mount. rupe [kom. ] 3
No./mount. rupe s navojem [kom. ] 0
L.1 [mm] 348
O.1 [mm] 126.5
O.2 [mm] 126.5
O.3 [mm] 126.5
C.1 [mm] 14
C.2 [mm] 14
C.3 [mm] 14

  • Prethodno:
  • Sljedeći:

  • MERCEDES 0051516401
    MERCEDES 0061511501
    MERCEDES 0061516901
    BOSCH 0986022980
    KUHNER 101463
    DELCO 19011501
    STVARNO 20437436BN
    STVARNO 20437436OE
    LAUBER 28.1463M
    WAI / TRANSPO 30111N
    WAI / TRANSPO 30111N-DR
    ELSTOCK 45-4088
    PSH 551.523.123
    SANDO 6035634.0
    POWERMAX 88212783
    FRIESEN 8822980
    MERCEDES A0051516401
    MERCEDES A0061511501
    MERCEDES A0061516901
    KASKO CST35634AS
    KASKO CST35634GS
    ISKRA / LETRIKA IS9144
    LUCAS LRS02416
    PRESTOLITE M009T80472
    PRESTOLITE M009T80473
    PRESTOLITE M009T83671
    MITSUBISHI M009T84771
    MITSUBISHI M9T80472
    MITSUBISHI M9T80473
    MITSUBISHI M9T83671
    MITSUBISHI M9T84771
    RNL RNLM9T80472
    AS-PL S5049
    WOODAUTO STR71172
    AS-PL UD14936S
    AS-PL UD15042S
    MAHLE MS 558
    KUHNER 101463B
    KUHNER 101463P
    EUROTEC 11022980
    SANDO 6035634.1
    3EFFE STRL784
    SIOM MAV126760
    AINDE CGB-1708-24
    CARGO 113851
    HC DIJELOVI CS1463
    LUCAS LRS2416
    MERCEDES A0071514601
    MERCEDES 0071514601
    Make Model Tip Godina Info
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 AK 1997 - 2002 11946 kubika, 313ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 K 1997 - 2002 11946 kubika, 313ks
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1831 S -  
    MERCEDES-BENZ ACTROS 1832 -  
    MERCEDES-BENZ AXOR 2636 K 2004 - 11967 kubika, 360ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 B 2004 - 11967cc, 401ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 2640 K 2004 - 11967cc, 401ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 B 2004 - 11967cc, 428ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 2643 K 2004 - 11967cc, 428ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 3028 K 2011 - 6374cc, 279ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 B 2004 - 11967 kubika, 360ks
    MERCEDES-BENZ AXOR 3236 K 2004 - 11967 kubika, 360ks
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1998 - 6374cc, 252ks
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro G 1999 - 6374cc, 279ks
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N -  
    MERCEDES-BENZ CITARO Citaro N 1998 - 6374cc, 231ks
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 435ks
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 RHD 1999 - 15928cc, 476KS
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 435ks
    MERCEDES-BENZ TRAVEGO O 580-17 SHD 1999 - 15928cc, 476KS

    Svi naši proizvodi pružaju jednogodišnju garanciju. Ako postoji bilo kakav problem sa kvalitetom samog proizvoda od datuma kupovine, nakon potvrde od strane našeg odjela za inspekciju kvaliteta, besplatno ćemo pružiti potpuno nove proizvode.

    Korporativni cilj: Zadovoljstvo kupaca je naš cilj i iskreno se nadamo uspostavljanju dugoročnih stabilnih odnosa saradnje sa kupcima radi zajedničkog razvoja tržišta. Zajedno gradimo briljantno sutra! Naša kompanija smatra „razumnim cijenama, efikasnim vremenom proizvodnje i dobrom uslugom nakon prodaje“. Nadamo se da ćemo surađivati ​​s više kupaca radi međusobnog razvoja i koristi. Pozdravljamo potencijalne kupce da nas kontaktiraju. Većina problema između dobavljača i klijenata nastaje zbog loše komunikacije. Kulturološki gledano, dobavljači ne žele da preispituju stvari koje ne razumiju. Razbijamo te prepreke kako bismo osigurali da ono što želite dobijete na nivou koji očekujete, kada to želite. Naš kriterij je brže vrijeme isporuke i željenog proizvoda.

    Imamo kutiju za pakiranje u boji i neutralnu kutiju za pakiranje te prilagođenu kutiju za pakiranje Svaki proizvod pakirat će se u jednu kutiju s oznakom svih podataka, a kutije će biti pakirane u kartonu, a kartoni u paleti.

    Ovdje napišite svoju poruku i pošaljite nam je